Opinie

To miejsce jest Wasze. Tutaj możecie komentować, dodawać recenzje i dyskutować z innymi Użytkownikami. Aby dodać komentarz, przesuń na sam dół strony.

66 odpowiedzi

  1. Drogi kliencie w takim przypadku należy skontaktować się z nami mailowo. Oferta tenisowa, a co za tym idzie ATP aktualnie jest niedostępna ponieważ sezon tenisowy się zakończył.

 1. Ekspert Wojtek

  Pakiet 30 dni statystyki:
  24 Poprawnych trafień
  6 Niepoprawnych trafień

  A więc skuteczność wynosi 80%. 851zł na czysto po odjeciu kosztu pakietu a grałem za 100zł więc jestem zadowolony w styczniu planuje zwiększtć stawkę.
  Pozdrawiam

 2. typy Wojtka - skuteczność 4/5, dodatkowo "podrasowane" własnymi typami WTA - polecam
  szkoda jedynie, że nie było grane za sugerowane stawki, bo już na koncie byłaby "druga" wypłata...

 3. Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowy i zacznę tutaj dopiero grać. Potwierdzicie skuteczność (biorę pod uwagę że raz, drugi może typ nie wejść. To normalne) typów preferowanych przez Analizy Sportowe? Po prostu chce się upewnić czy nie trafiłem na oszustów czy naciągaczy których naprawdę w dzisiejszych czasach nie brakuje. Z góry pozdrawiam 🙂

 4. Gram już drugi tydzień i jestem do przodu Ok. 500 zł, nie sądzę żeby to było szczęście, bo szczęście to by było jak by się udało przez 2 dni. Pomijam fakt, że grałem małymi stawkami, a nie takimi jakie były sugerowane. Jestem zadowolony

 5. Gram z wami już ponad pół roku no i powiem szczerze jestem pozytywnie zaskoczony. Systematycznie przedłużam ViPa praktycznie bez większych przerw. Widać że wasze typy nie są typami z przypadku i poświecacie temu dużo czasu. Oby tak dalej panowie !

 6. Po pierwszym dniu byłem zawiedziony a jestem z wami już 4 miesiące jutro po raz kolejny raz przedłużam ViPa. Byłem w wielu grupach gdzie obiecywali mi złote góry niestety zawsze kończyło się to tragicznie. Wiadomo zdarzają sie słabsze dni ale w skali miesiąca naprawde można fajną kapuste przytulić. Pozdro !

 7. Znalazłam was na instagramie, od początku byłam nastawiona że to jest jakiś scam ale musze przyznać że sie pomyliłam skuteczność tenisa na najwyższym poziomie można pare groszy odłożyć.

 8. gram z wami 3 dni spróbowałem ten typ dokładne wyniki były nerwy ale najważniejsze że weszło a ładny kurs bo ponad 4 mam nadzieje ze to dopiero poczatek współpracy

Dodaj komentarz